Судова практика у Харкові.
Подання інтересів та захист прав у судових справах
У процесі взаємодії компанії з іншими учасниками ринку – юридичними та фізичними особами, державними органами, найнятими співробітниками часто виникають конфліктні ситуації, які суттєво торкаються її інтересів. Як правило, вирішити таку ситуацію компанії намагаються за допомогою переговорів чи листування. Але це працює. Судова практика є найефективнішим інструментом захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб – учасників цивільних та господарських взаємин. Ефективність та результативність судових розглядів багато в чому залежить від представника Ваших інтересів. Наша професійна команда завжди ефективно представляє інтереси наших клієнтов у судових рішеннях.
Чому саме ми?
Наша успіх - наша репутація.
Кваліфікована команда
Наша команда має великий досвід у сфері юридичних послуг.
Служба підтримки
Чутка та привітлива служба підтримки!
Швидкість
Оформляємо документи в найкоротші сроки.
Судова практика у Харкові
Судова практика у правовій системі України відіграє важливу роль як під час розгляду конкретних справ у судах, так і при формуванні умов договорів, правової позиції. Маючи в запасі з десяток посилань на аналогічні рішення судів, особливо вищестоящих, де чітко закріплена та чи інша правова позиція у справі за схожими правовідносинами, а можливо і зі стороною, яка цікавить Вас, залишається лише правильно застосувати їх на практиці.
Визначення ризиків виникнення майнових зобов'язань. Їхнє рішення. Це потребує знань як законодавства, а й судової практики. Наші кваліфіковані юристи та адвокати готові допомогти визначити можливі юридичні ризики, перш ніж вони виникнуть. Коли суперечки виникають, ми допомагаємо розробити та реалізувати правильну стратегію стягнення боргу. Судова практика Юридичної компанії AGTL — гарантія захисту та належного представництва у судах. І якщо Вам були потрібні послуги юридичних фірм, то можете сміливо розраховувати на кваліфіковану підтримку наших спеціалістів. Від Вашого імені ми наполегливо, згідно із законом, а також визнаними професійними стандартами та етичними нормами, використовуємо всі можливості для захисту Ваших прав у господарських, цивільних, адміністративних та кримінальних справах.
Ми маємо успішну судову практику захисту інтересів наших Клієнтів у таких судових справах, як:
Податок на прибуток підприємств:
● Питання щодо валових витрат підприємства. ● Нарахування та стягнення податків. ● Оскарження рішення ДПІ. ● Застосування стандартної ціни. ● Податок з прибутку іноземних юридичних (репатріація доходів). ● Оскарження податкових повідомлень-рішень. ● Оскарження рішення щодо зменшення валових витрат. ● Повернення бюджетної заборгованості (бюджетне відшкодування експортного ПДВ). ● Оскарження рішення щодо оподаткування ПДВ супутніх експорту послуг. ● Оскарження анулювання Свідоцтва платника ПДВ. ● Захист інтересів клієнта у будь-яких інших спорах із податковими органами.
Податок на додану вартість:
● Оскарження податкових повідомлень-рішень. ● Оскарження рішення щодо зменшення валових витрат. ● Повернення бюджетної заборгованості (бюджетне відшкодування експортного ПДВ). ● Оскарження рішення щодо оподаткування ПДВ супутніх експорту послуг. ● Оскарження анулювання Свідоцтва платника ПДВ. ● Захист інтересів клієнта у будь-яких інших спорах із податковими органами.● Оскарження щодо проведення податковими органами позапланових перевірок.● Інші суперечки, що виникають на підставі Законів України.
Господарські суперечки:
Спори, що виникають у зв'язку із укладанням, зміною або розірванням господарських договорів: ● Спори щодо термінів дії договору, зокрема договору оренди. ● Визнання договору недійсним. ● Зміна умов договору та/або його розірвання у судовому порядку. ● Та інші....
Спори, пов'язані з виконанням договорів та інших зобов'язань:
● Стягнення збитків (у тому числі втраченої вигоди) у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням умов договору. ● Стягнення основного боргу та можливих штрафних санкцій у вигляді пені у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням умов договору ● Стягнення заборгованості за фактично виконані роботи (придбані матеріали). ● Суперечки, що виникають з інших підстав.
Трудові суперечки:
● Спори про застосування норм трудового законодавства (про виплату заробітної плати, про звільнення, про укладення, зміну та виконання колективних договорів, угод тощо). ● Суперечки про встановлення чи зміну існуючих умов праці.
Адміністративні суперечки:
● Оскарження рішень посадових осіб органів державної влади. ● Визнання рішень органів державної влади недійсними. ● Інші суперечки, що виникають між фізичними чи юридичними особами із суб'єктами владних повноважень.
Корпоративні суперечки:
● Визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерного товариства внаслідок порушення порядку його організації та проведення. ● Визнання недійсними положень статуту товариства, що суперечать нормам чинного законодавства. ● Інші суперечки, що виникають із корпоративних відносин.