Допомога з реєстрацією місця проживання

Допомога з реєстрацією місця проживання ХарківТермін реєстрації 1 рік 4000 грн.

Illustration

Реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання (прописка)

Прописка в Україні є обов'язковою як для іноземців, так і для українців. Проживання без реєстрації є правопорушенням та тягне за собою штраф від 510 грн (Штраф залежить від часу перебування без прописки). Наша професійна команда пропонуємо як юридичний супровід при подачі документів для реєстрації місця проживання, так і допомогу при пошуку адреси для пропису, якщо у вас немає житла. Що таке прописка в Україні
Прописка – це механізм, що дозволяє державі стежити за міграцією населення. Цей інститут склався за часів Російської імперії, та був його відродили у Радянському Союзі, в епоху сталінізму. У той час прописка була в основному методом контролю, який прив'язував людей до певного місця.

  • Термін реєстрації 1 рік 

    4000 грн.

Чому саме ми?

Наш успіх - наша репутація.

Кваліфікована команда

Наша команда має великий досвід у сфері юридичних послуг.

Служба підтримки

Чутка та привітлива служба підтримки.

Швидкість

Оформлення документів в найкоротші сроки.

Правила реєстрації в Україні

Реєстрація є обов'язковою процедурою. За законом, з того моменту, як ви зніметеся з одного місця реєстрації, або приїдете до України для постійного чи тимчасового, проживання, у вас буде тридцять календарних днів для того, щоб зареєструватися на новому місці. Якщо ви не вкладетеся в цей термін, вам зроблять попередження. Якщо протягом року ви ще раз не встигнете вчасно зареєструватися, з вас візьмуть штраф у розмірі від <15 до 51 гривні.
Після того, як ви зареєструєтеся, вам зроблять відповідну позначку в паспорті абовиді на проживання. Також вам видадуть довідку та внесуть ваші дані до державного реєстру. Інформація про вашу прописку зберігатиметься у спеціальному місці, де до неї не мати медоступу ніхто, крім працівників відповідних органів. Якщо ви змінюєте місце проживання в межах України, ви можете одразу ж знятися зі старої реєстрації. Тепер не потрібно робити ці дії окремо. В тому випадку якщо у вас немає документів, що підтверджують ваше право на життя у вказаному приміщенні, вас можуть зареєструвати лише за згодою всіх власників житла.

Як оформити прописку у Харкові

Для того, щоб зареєструватися у Харкові, вам потрібно буде звернутися до органу реєстрації або адміністрацію вашого району. Там вам потрібно буде написати заяву. Його зразок можна знайти у мережі або попросити на місці.

Необхідні документи:


Документ, що засвідчує вашу особу (паспорт, тимчасовий або постійний вигляд та Свідоцтво про народження (для дітей віком до 16 років);
Квитанція про те, що ви сплатили адміністративний збір;
Документи, що підтверджують ваше право на життя в цьому приміщенні (договір оренди, документи на право власності та ін.);
Військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов'язаних).

У чому різниця між реєстрацією та декларацією місця проживання?

Декларування місця проживання відбувається онлайн шляхом подання заяви в мобільному додатку Дія. Реєстрація місця проживання передбачає необхідність особисто відвідати Центр надання адміністративних послуг для подання заяви. Звертатись потрібно до ЦОАУ, який обслуговує населений пункт, де знаходиться житло, куди хочете зареєструватися.
Результатом як декларації, так і реєстрації є внесення відомостей про місце проживання до відповідного реєстру територіальної громади. Тобто різниця полягає лише в тому, яким чином ви повідомите державу про своє місце проживання – онлайн чи офлайн. Аналогічний принцип стосується і зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання.