Працюємо 24/7

+38(050)541-01-94

moc.liamg%408102ynapmoc.wal

Працюємо 24/7

+38(050)541-01-94

moc.liamg%408102ynapmoc.wal

Отримання посвідчення водія

Отримання прав водія, відкриття всіх категорій, автошкола, індивідуальна підготовка до складання іспитом.

Illustration
Illustration

Оформлення та отримання посвідчення водія у Харкові

Категорії прав водія та їх класифікація описана в Конвенції про дорожній рух від 8 листопада 1968 року (Відень). Віденська конвенція 1968 року передбачає 4 категорії на права:
Категорія А - мототранспортні засоби та мотоколяски (мотоцикли та моторолери);
Категорія B (категорія б) - легкові автомобілі та інші автомобілі, які відповідають вимогам цієї категорії прав водія;
Категорія C - "малі" вантажні автомобілі і великі;
Категорія D (категорія д) - "малі" автобуси і великі.
Категорії прав водія в Україні мають ще й підкатегорії з цифрою “1”, що означає полегшену частину транспортного засобу в кожній з категорій прав водія.
Також існує підкатегорія Е - вона означає, що водій категорії В (категорії б), С і D (категорії д) має можливість буксирування причепа до транспортних засобів таких категорій - це легковий автомобіль з причепом, вантажівка з причепом, автобуси з причепом - це і є категорія прав на напівпричіп та категорія прав на причіп.
Категорія на права відкривається тільки після проходження навчання, медичного огляду та збору документів, щоб отримати права водія потрібної категорії!
Наша професійна компанія «Passport Service Kharkiv» надає допомогу в підготовці документів для відкриття будь-якої категорії прав водія та отримання прав водія з новою категорією.

Чому саме ми?

Наш успіх - наша репутація.

Кваліфікована команда

Наша команда має великий досвід у сфері юридичних послуг.

Служба підтримки

Чутка та првиітлива служба підтримки!

Швидкість

Оформлюємо документи в найкоротші сроки.

Категорії прав водія в Україні

На сьогоднішній день існують категорії прав водія в Україні з підгрупами і всього нараховується 14 категорій прав водія. Нижче наведено розшифрування категорій прав водія :
Категорія на права А1 - категорія прав на скутер, моторолери, мопеди, інші двоколісні та триколісні транспортні засоби, з двигуном об'ємом до 50 куб. см (або електродвигун потужністю до 4 кВт), здавання прав на категорію а1 можливе з 16 років.
Категорія на права А - мотоцикли (також з бічним причепом), інші двоколісні транспортні засоби з двигуном об'ємом 50 куб. см і більше (електродвигун потужністю понад 4 кВт), відучитися на права категорії A можна у 16 ​​років.
Категорія на права В1 - це категорія прав на квадроцикл і трицикли, мотоколяски, триколісні та чотириколісні транспортні засоби з масою не більше 400 кг. Категорія B1 прав водія відкривається з 18 років.
Категорія на права В - категорія прав на легковий автомобіль, маса якого не перевищує 3500 кг (7700 фунтів), а кількість місць для сидіння (крім сидіння водія) - восьми. Це категорія прав на хамер, якщо його маса не перевищує 3500 кг, якщо Ваш хамер перевищує, то потрібно здати на права категорії C. Пройти тест на права категорії можна з 18 років.
Категорія на права ВЕ — категорія прав на причіп до легкового автомобіля, тобто транспортні засоби з тягачом категорії В. Водійське посвідчення на категорію ВЕ можна отримати лише з 19 років.
Категорія на права С1 – вантажні автомобілі (маленькі вантажівки), маса яких становить від 3500 до 7500 кг (від 7700 до 16500 фунтів). Навчання на права категорії C1 можливе з 18 років.
Категорія на права С1Е — маленька вантажівка з причепом, маса якої перевищує 750 кг. здавання прав на категорію С1Е дозволяється лише з 19 років.
Категорія на права С - вантажні автомобілі, маса яких більше 7500 кг (16500 фунтів). Важливо, що газель потрібні права категорії З , але є такі марки цього автомобіля, що підходять під категорію б . Здати на права категорії можна також з 18 років.
Категорія на права РЄ – вантажні автомобілі з причепом масою понад 750 кг. Навчання на права категорії РЄ та отримання посвідчення водія з категорією РЄ можливе з 19 років.
Категорія на права D1 - права на автобус (маленький автобус) для перевезення пасажирів, з кількістю не більше 16 місць (крім сидіння водія). Відкрити категорію на автобус (категорію д) можна лише з 21 років.
Категорія на права D1Е - маленький автобус з причепом з масою більше 750 кг. Здати права категорії Д1Е можна після 21 років.
Категорія на права D - права на автобус для перевезення пасажирів, з кількістю понад 16 місць. Здати на права категорії д можна з 21 року.
Категорія на права DЕ - великий автобус з причепом, де кількість місць більше 16. Категорія д на права відкривається також після 21 року.
Категорія на права Т - категорія прав на трамвай та тролейбус. Категорії прав водія цього виду можна відкрити після 21 року.
Такі є категорії та підкатегорії прав водія в Україні . Категорії прав водія Україна надає тільки з певного віку і, якщо у Вас права водія старого зразка і Ви хочете змінити посвідчення водія, то права водія нового зразка будуть з підкатегоріями тих категорій прав водія, які у Вас відкриті в старому посвідченні водія.

Як відкрити категорію у Харкові:

За допомогою наших кваліфікованих юристів Компанії «Passport Service Kharkiv» відкрити категорію в Україні можна за кілька кроків:
1. Зателефонувати нам та дізнатися, які є категорії на права та які можна відкрити Вам.
2. Вибрати категорії на посвідченні водія і подати нам документи для навчання в автошколі.
3. Після цього відбувається навчання в автошколі, в результаті якого Ви отримуєте Свідоцтво про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв. Якщо у Вас є причини для навчання екстерном, то можна підготувати пакет документів для отримання категорії прав водія екстерном.
4. Проходження медичної комісії за допомогою юристів нашої Компанії та отримання медичної довідки про придатність до керування транспортним засобом.
5. Складання тесту на права категорії , за яким Ви пройшли навчання. Якщо Ви відкриваєте категорію Е, здавати потрібно практичний тест на категорію Е — це ВЕ, С1Е, РЄ, D1E, DE . На категорію Т потрібно лише теоретичний.
Також якщо з якоїсь причини Ви не можете скласти тест на права, то Свідоцтво про закінчення автошколи діє ще 10 років. Тому, після навчання Ви можете не відразу складати тест за категорією, але в такому випадку у Вас весь цей час не буде можливості керувати транспортним засобом, оскільки Ви не отримаєте водійських прав та категорій, за якими Ви пройшли навчання.
6. Отримання прав водія з новою категорією.

Необхідні документи:

паспорт України або посвідка на проживання в Україні для іноземців.
ідентифікаційний код (для іноземців також).
старі права водія.
екзаменаційна картка водія.
медична довідка (необхідна вже після навчання).  підтвердження стажу керування транспортним засобом – для категорій ВЕ, С1Е, РЄ, D1E, DE, а також для категорії D1 та D.